خانه / علمی / ویژگی های آپدیت جدید تلگرام نسخه ۵٫۱٫۱

ویژگی های آپدیت جدید تلگرام نسخه ۵٫۱٫۱

تلگرام به روز رسانی جدید اپلیکیشن پیام رسان خود را تحت عنوان نسخه ۵٫۱٫۱ منتشر کرد. مهم ترین قابلیت اضافه شده به این نسخه قابلیت نظرسنجی است. در بیانیه رسمی کمپانی در این باره آمده است:

“حوامع بزرگ تلگرام از نظرسنجی استفاده می کنند تا فعالیت های خود را هماهنگ کرده و با کاربران خود در ارتباط باشند. امروز ما ابزاری اختصاصی را برای نظرسنجی ارائه خواهیم کرد تا به ابزاری مانند ربات های رای گیری کنونی ما، ازجمله vote، بپیوندد. ما مطمئن هستیم که قابلیت نظرسنجی جدید مورد استقبال گروه هایی با صدها هزار کاربر و کانال هایی با میلیون ها عضو قرار خواهد گرفت. ”

telegram-5.1

 

قابلیت نظر سنجی به منظور دسترسی بهتر می تواند فوروارد شود و برای دیده شدن بهتر می تواند در گروه یا کانال پین شود (همچنین به تمام اعضا اعلان شود).

Telegram همچنین عنوان کرده است که نظرسنجی ها ناشناس خواهند بود. این بدان معنا است که هیچ کس نمی بیند که چه کسی به چه چیزی رای داده است. البته کمپانی می گوید شاید در آینده نظر سنجی غیر ناشناس را نیز ارائه کند که لیست رای دهنده ها در آن عمومی خواهد بود. البته این نوع نظرسنجی به عنوان غیر ناشناس نشان گذاری خواهد شد.

جستجو تصاویر و سایر پیشرفت ها در IOS

با به روز رسانی جدید اپلیکیشن IOS تلگرام حالا می توانید دوباره از Web Search برای پیدا کردن تصویر یا ویدئو به منظور ارسال به دیگران یا انتخاب تصویر پروفایل استفاده کنید. همچنین تلگرام مدعی شده است که تعداد زیادی از باگ های اپلیکیشن با نسخه ۵٫۱٫۱ برطرف شده اند.

سایر پیشرفت ها و قابلیت های جدید نسخه IOS تلگرام به شرح زیر است:

پاک کردن کش از مسیر  Settings > Data and Storage > Storage Usage می تواند میزان فضایی که اپلیکیشن اشغال می کند را کاهش دهد؛ فایل ها و رسانه ها مدتی پس از بسته شدن اپلیکیشن به دانلود ادامه خواهند داد؛ شما در حال دانلود و آپلود، جزئیات پروسه را مشاهده خواهید کرد و در پایان، تلگرام شاخص های آنلاین را نیز در بخش “مخاطبین” در نتایج جستجو اضافه کرده است.

ویژگی های آپدیت جدید تلگرام نسخه ۵٫۱٫۱

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

آموزش و خرید دانگل باکس اکتوپلاس (اختاپوس) OctoPlus FRP Tool

آموزش آپدیت دستی نسخه اندروید هر گوشی در ۴ حرکت! ۱- ورود به بخش آپدیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *